5 تا از بهترین ضد قهرمان های سینمای هالیوود

گاهی اوقات در سینما ضدقهرمان ها یا نقش منفی هایی خلق می شوند که محبوبیتشان از قهرمان فیلم هم بیشتر می شود! وبرخلاف اکثر اوقات که نقش های منفی باعث خراب شدن چهره بازیگر می شود،بعضی از نقش ها باعث مشهور شدن آن بازیگر می شوند.
حال می خواهم شما را با 5 تا از بهترین ضد قهرمان ها آشنا کنم.

5- تایلر داردن Fight Club

Fight club
تایلرداردن با بازی فوق العاده بردپیت درفیلم باشگاه مشت زنی ساخته دیوید فینچر شخصیتی جذاب با کار های بانمک است و هرکسی دوست دارد با همچنین شخصیتی در ارتباط باشد این مرد صابون ساز باشگاهی افتتاح می کند که به همه اجازه می دهد به هم دیگر مشت بزنند و اینطور حالشان بهتر شود!اما این باشگاه کم کم تغییر کاربری می دهد…
این شخصیت بسیار پیچیده است و بنده برای لو نرفتن داستان توضیح بیشتری نمی دهم
بهترین دیالوگ فیلم از زبان تایلر داردن(برت پیت):قتل جنايت و فقر. . البته اينا به من ربطي ندارند.اون چيز هايي که به من مربوط ميشن مجله هاي معروفن با یه تلوزیون با پونصد تا کانال…

4- وربال کیتز The.Usual.Suspects

The Usual Suspects
مطمعننا این شخصیت با بازی استادانه کوین اسپیسی هیچ معنی نداشت. این شخصیت به قدری پیچیده است که هر حرفی درباره او داستان را لو می دهد!پس خودتان این فیلم فوق العاده را نگاه
کنید و از بازی کوین اسپیسی لذت ببرید
دیالوگی از وربال کیتز:شیطان کاری می کند که مردم فکر کنند وجود ندارد

3- جان دوو se7en

ضد قهرمان
باز هم کوین اسپیسی و باز هم دیوید فینچر.مطمعننا سکانس گفت و گوی جان دوو با دیوید میلز با بازی برت پیت و ویلیام سامرست با نقش آفرینی مورگان فریمن در تاریخ فیلم های ژانر جنایی جاودان خواهد شد.
جان دوو با استفاده از مفاهیم مذهبی و فلسفی قربانی های خود را انخاب می کند.در پایان این فیلم مخاطب به فکر فرو می رود که آیا وی قهرمان است یا ضد قهرمان!

2- مایکل کورلئونه godfather 1،2،3

پدر خوانده
مایکل کورلئونه با بازی استاد آلپاچینو در سه گانه پدرخوانده به خصوص نسخه دو شخصیتی بسیار قوی بود. و به خوبی قدرت یک رئیس مافیا را نشان می داد.همچنین به زیبایی دروغ می کفت!مطمعننا نگاه های آلپاچینو به این نقش کمک شایانی کرد و به اصطلاح با چشم هایش دیالوگ می گوید!

1- جوکر batman the dark knight

batman the dark knight
واقعا چه کسی می توانست بهتر از مرحوم هیث لجر از پس این نقش دربیاید و کدام کارگردانی بهتر از نولان کبیر چنین جوکری خلق کند؟ شخصیتی با رفتار دیوانه بار و گریمی زیبا و دیالوگ هایی زیبا. که حتی از خود بتمن هم بیشتر مورد توجه قرار گرفت.
البته باید گفت که این جوکر با کمیک های دی سی کمی فرق دارد

شاید جای شخصیت های دیگری مثل نورمن بیتس ساخته هیچکاک خالی باشد اما شایستگی قرار گرفتن در پنج برتر را ندارد

نویسنده مهمان

درباره‌ی مهمان

تصویر پروفایل مهمان
این لیست توسط نویسنده ی مهمان برای لیست باز نوشته شده

یک نظر

  1. تصویر پروفایل محمدرضا حسینی

    نویسنده ی این لیست فراموش کرده سن و ایمیل خودش رو بنویسه.
    ازش درخواست داریم که سن وایمیل خودش رو به ما اطلاع بده تا بتونیم تو مسابقه شرکتش بدیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار