6 کلیپ جالب از مار ها

مار ها موجودات جالب و در عین حال ترسناکی هستن! تنوع مار ها خیلی زیاده و از خیلی کوچیک هستن تا مار های غول پیکر چند متری! با هم چند کلیپ جالب از مار ها رو نگاه میکنیم تا بیشتر با این موجودات جالب آشنا بشیم.

توجه: اگر برای دانلود فایل ها نیاز به راهنمایی دارید، این راهنما رو بخونید:   راهنمای دانلود

6- خرگوش و مار

خرگوش و مار

احتمالا وقتی تیتر رو دیدین، با خودتون میگین بیچاره خرگوشه! حتما ماره قراره خرگوشه رو بخوره! ولی اصلا این جوری نیست! این بار این خرگوشه که سر به سر مار میذاره و مار از دست خرگوش فرار میکنه!!

دانلود کلیپ:  دانلود

5- بازی با کبری

جنگ پلنگ و کبری

تو این کلیپ دو تا بچه پلنگ بامزه رو میبینیم که با یه کبری مثل اسباب بازیشون برخورد میکنن و حسابی سرگرم میشن! مامانشون هم با خیال راحت این منظره رو تماشا میکنه و عین خیالش نیست! چون میدونه که بچه هاش میتونن از پس کبری بر بیان.

دانلود کلیپ:  دانلود

4- جگوار و آناکوندا

نبرد جگوار و آناکوندا

احتمالا با آناکوندا آشنا هستید. مار های بزرگ و غول پیکری که هر چیزی نمیتونه حریفشون بشه. تو این ویدیو شاهد نبرد نفس گیر یک جگوار با یک آناکوندا هستیم.  موزیک جالبی که روی ویدیو قرار داده شده، فضای خاصی رو وجود آورده و باعث جالب تر شدن ویدیو شده.

دانلود کلیپ:  دانلود

3- جنگ با کبری

کلیپ جالب از مار

این دفعه دیگه قضیه‌‌ جدیه و کسی با مار کبری قصه ما شوخی نداره! پس شاهد این نبرد جانانه بین مانگوس(میمون پوزه دار) و مار کبری باشید.

دانلود کلیپ:  دانلود

2- شوخی با تمساح

درگیری تمساح و مار پیتون

آقای مار اونم از نوع پیتون! آخه با تمساحم باید شوخی کرد؟! درسته شما خیلی گنده ای ولی یه نگاه به قد و هیکل تمساح قصه مون بنداز! باشه اگه اصرار داری شروع کن دعوا رو ببینیم چی میشه!

دانلود کلیپ:  دانلود

1- خشم کبری

ویدیو مار

کبری های قصه‌ی ما تو 2 ویدیوی قبلی آبروشون رفت. حالا این شاه کبری اومده تا اعاده‌ی حیثیت کنه و آبروی رفته‌‌ی مارهای کبری رو برگردونه! تو این ویدیو ابتدا مار موش خواری رو میبینیم که به سراغ موشی میره تا شکارش کنه غافل از این که کبری قصه‌ی ما در کمینشه…

دانلود کلیپ با کیفیت عالی: دانلود

دانلود کلیپ با کیفیت خوب:  دانلود

از این لیست و ویدیو هاش خوشتون اومد؟ کدوم رو بیشتر دوست داشتین؟

درباره‌ی محمدرضا حسینی

تصویر پروفایل محمدرضا حسینی
محمدرضا هستم. عاشق خوندن و نوشتن درباره ی چیزهای جالب و هیجان انگیز. امیدوارم لحظات خوبی رو در این وبسایت سپری کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار