10 راه برای نابود کردن زندگیتان!

نابود کردن زندگی به دست خود آدم اصلا کار سختی نیست! در واقع اکثر آدم ها خودشون زندگی خودشون رو نابود و به جهنم تبدیل میکنند.
با آشنایی با این 10 نکته و اجتناب از انجام اون ها، می تونید زندگی بهتری داشته باشید.

 

1- در برابر وسواس ها سر تسلیم فرود بیار

نابود کردن

هر کدام از ما ممکنه وسواس های فکری و جسمی داشته باشیم. این وسواس ها و اعتیاد به اون ها میتونه حتی از اعتیاد به مواد مخدر هم بد تر باشه و تسلیم شدن و تن دادن به رفتار های وسواسی میتونه یکی از بهترین راه ها برای نابود کردن زندگی باشه.

 

2-  رویا پردازی کن بدون این که وارد عمل بشی

رویا

همه ی مردم رویا پردازن. همهشون رویا و امید های بلند پردازانه دارن. اما اختصاص دادن اونا به تخیلاتتون وقت تلف کردن صرف هست. اگه رویایی داری، وارد عمل شو و به واقعیت تبدیلش کن.

 

3- از درون گرایی دوری کن

لباس عروس

هر چند وقت یک بار، خیلی مهمه که بشینی و راجع به زندگیت فکر کنی. خودت رو بازجویی کن و ببین که آیا در مسیر درست قرار گرفتی، یا این که مشکلی هست که بهش توجه نمیکنی.نادیده گرفتن ندای درونیت مطمئنا زندگیت رو داغون میکنه.

 

4- با دشمنانت بجنگ

نابود کردن زندگی

در هر حال مخالفانی داری. و باید بدونی که تنفر زندگی رو جهنم میکنه. و دشمن داشتن بستگی به تو داره. در صورتی دشمن خواهی داشت که  خودت این قدرت رو به بقیه بدی که بهت آسیب برسونن. و جنگیدن با اون ها این مساله رو به رسمیت میرسونه که تو به قدرت اون ها در جهت کنترل احساسات و عواطفت معترف شدی.

 

5- بر اساس فرضیات زندگی کن

توهم

فکر کردن بدون تطبیق دادن افکارت با واقعیت و حقیقت بزدل بودنت  رو نشون میده. تو باید دنبال حقیقت باشی و بر اساس اون حقایق عمل کنی، نه این که برای خودت فرضیه پردازی کنی.

 

6- نا‌شکر باش

ناشکری

شکر گزاری مهارتیه که ارزشش مورد غفلت قرار کرفته. به خاطر چیز هایی که دارین شکرگزار و قدردان باشید. اون وقته که چیز های بیشتری برای قدر دانی پیدا خواهی کرد. در غیر این صورت مدام ناراضی و عصبانی هستی از چیز هایی که داری و به دست میاری.

 

7-  قضاوت کن

قضاوت

هرگز اون دختر یا پسری نباش که مدام راجع به همه اظهار نظر می کنه. کی دلش میخواد با آدمی که همش از بقیه ایراد میگیره رفت و آمد کنه؟

در این صورت تنها چیزی که گیرت میاد تنهایی و بدبختی هست.

 

8- نخند

خنده

با اخم کردن ماهیچه های خیلی بیشتری درگیر میشن تا لبخند زدن. چرا میخوای زندگی ای بدون خنده و شادی داشته باشی؟ خنده بهترین دواست.

مشکلات کوچک رو نادیده خواهی گرفت، و یاد میگیری که به مسایل کوچک توجه کنی، و عاشق زندگیت خواهی بود، فقط در صورتی که بخندی.

 

9- وقتی داری از جهنم رد میشی، بایست

نابود کردن زندگی

همه برهه های زمانی سخت رو تجربه می کنیم. بد ترین کاری که میتونید بکنید اینه که تلاشتون رو متوقف کنید حتی وقتی هنوز امیدی هست.

مثل یک تله، وقتی هیچ تلاشی برای رهایی نکنید، تا ابد در اون شرایط خواهید موند. هر بدبختی ای میگذره اگه به راه رفتن ادامه بدی.

 

10- عشق نورز

عشق

عشق

احساسی برتر از عشق وجود نداره. اگه عشق نورزی، عشقی هم دریافت نمیکنی. عشق رو فقط به خاطر این که به خاطر شکت میترسی رد نکن. عشق احساس بسیار شگفت انگیزی در کل گیتی هست، پس حفظش کن.

 

منبع: AllTopTens

درباره‌ی محمدرضا حسینی

تصویر پروفایل محمدرضا حسینی
محمدرضا هستم. عاشق خوندن و نوشتن درباره ی چیزهای جالب و هیجان انگیز. امیدوارم لحظات خوبی رو در این وبسایت سپری کنید.

4 نظر

  1. سلام مرسی عالییییییییییی بود

  2. واقعا ممنون از مطالب بسیار خوبتون

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار